Ocena Szkoły IP 2019/2020- 97,3% słuchaczy oceniło tą edycję bardzo dobrze i dobrze.

Ocena Szkoły IP 2019/2020- 97,3% słuchaczy oceniło tą edycję bardzo dobrze i dobrze. Poniżej wybrane opinie

„Moja całościowa ocena na temat szkoły IP to jeden wielki plus! Nie zawiodłam się ani trochę, szkoła IP spełniła moje oczekiwania w stu procentach, jestem bardzo zadowolona, że tu trafiłam! Podobała mi się profesjonalna organizacja (wcześniej zaplanowany program zajęć, doskonała komunikacja, niemal natychmiastowy dostęp elektroniczny do materiałów i prezentacji), dobór tematów (klasyczne tematy IP dobrze systematyzujące wiedzę, ale także spojrzenie z perspektywy różnych dziedzin biznesu), prowadzenie zajęć (merytoryczne, profesjonalne i interesujące, praktycy jako prowadzący, cenne wskazówki praktyczne, a nie tylko akademicka wiedza teoretyczna).”

„Na duży plus różnorodność tematyki, dotykanie różnych obszarów, nie tylko tych oczywistych, podejście prowadzących i forma przekazywania wiedzy (dużo przykładów, orzecznictwa).”
„Dziękuję!”
„dobra komunikacja zarówno z „administracją” jak i większością wykładowców / wysoki poziom merytoryczny większości zajęć / życzliwa atmosfera pozbawiona korpozadęcia 🙂 „
„Większość zajęć była prowadzona w sposób praktyczny, bez wdawania się w doktrynę, co było dużym atutem, bo w przypadku IP jest dużo niuansów, o których się nie przeczyta, a trzeba się z nimi zmierzyć w życiu zawodowym”
„Bardzo ciekawe, praktyczne podejście do kwestii IP. Zaangażowani i bardzo profesjonalni prowadzący. Miła atmosfera.”
„sam pomysł stworzenia szkoły IP jest ciekawy, pomysł złotej ligi ciekawy”
„Wysokie kompetencje większości wykładowców, praktyczne przykłady, omawianie zastosowania PWI w konkretnych sytuacjach biznesowych.”
„Złota liga pomogła utrwalić zdobytą wiedzę oraz zdobyć nowe umiejętności; dużo praktycznych informacji podpartych kazusami; wykładowcy dzielili się swoimi doświadczeniami, byli bardzo otwarci i pomocni”
„Prezentacje przygotowane w sposób taki jak np. mec Żak tj. stanowiące samodzielne źródło wiedzy, wyjaśnienia i omówienia, do których można wrócić po zajęciach lub w przypadku nieobecności, a nie będące jedynie zbiorem haseł umieszczanych na slajdach i omawianych na zajęciach. Bardzo na plus jest także przekazywanie uczestnikom materiałów, które można realnie wykorzystać we własnej pracy np. wzorów, szablonów dokumentów, jak zrobiła to np. mec. Mencel. Bardzo użyteczne były także podsumowania zadań ocenianych w ramach Złotej Ligi przekazywane przez mec. Michalaka – dużo cennych uwag i praktycznych wskazówek.”
„Rzetelnie i ciekawie przedstawiony materiał zajęć. Dużym plusem było dla mnie to, że wykładowcy uzupełniali materiał teoretyczny o wnioski i przykłady z własnych doświadczeń zawodowych.”
„Wartość merytoryczna wykładów i ciekawi prelegenci.”
„Na szczególną pochwałę zasługuje niezwykła atmosfera panująca w Szkole IP, a zwłaszcza miłe, wręcz „koleżeńskie” nastawienie większości wykładowców do słuchaczy.”

NASI PARTNERZY

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie mają charakteru oferty i nie kreują prawnie wiążącego zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy przez Centrum lub osoby z nim współpracujące. Centrum zastrzega sobie prawo do zmiany informacji umieszczonych na niniejszej stronie w każdym czasie i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania, w tym szkody poniesione z tego tytułu, podjęte na podstawie lektury niniejszej strony.
BROSZURA INFORMACYJNA CENTRUM – POBIERZ PDF
POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN SKLEPU