Ocena Szkoły IT/TMT- 88,9 % słuchaczy oceniło pierwszą edycję bardzo dobrze i dobrze.

Szkoła IT/TMT 2020- pierwsza edycja z oceną 88,9 % dobrze i bardzo dobrze. Wiadomo za rok podkręcimy wynik. Poniżej opinie uczestników:

„Płynne, elastyczne i bardzo dynamiczne podejście do nauczania online (Covid19) bez zbędnej zwłoki. DZIĘKUJĘ ŻE MOGŁEM PONOWNIE UCZESTNICZYĆ W SZKOLE”
„Świetnie przygotowani wykładowcy, którzy mają niesamowitą praktyczną wiedzę. Żałuję tylko, że dużej części tych osób nie można było spotkać osobiście – jednak wykłady on-line choć świetnie merytoryczne, nie dają takiej dobrej interakcji.”
„Szczególnie pozytywnie zapamiętam wykład o block chain- połączenie teorii z praktyką, przekazane w sposób ciekawy. Poza tym, wielkim plusem jest to, że większość wykładowców łączyła świetnie tematy teoretyczne z aspektami praktycznymi.”
„Nauka w bardzo miłej i bezpośredniej atmosferze Możliwość poznania bliżej biznesu wykorzystującego nowe technologie”
„Bardzo dobrze dobrani wykładowcy – praktycy.”
„merytoryczność zajęć z naciskiem na praktykę oraz zaangażowanie prowadzących”
„Zróżnicowana tematyka, miejsce zajęć”
„Podobał mi się program zajęć, jest dobrze dobrany przez połaczenie zajęć o tematyce prawniczej i poza prawniczej. To poszerzyło moje spojrzenie na nowe technologie. W większości techniczne sprawy zostały jasno wyjaśnione.”
„Podobała mi się atmosfera w czasie prowadzonych zajęć, możliwość zrobienia burzy mózgów w ich trakcie, jak również po, podczas rozmowy z danym wykładowcą. Niestety z uwagi na epidemię zostało to całkowicie uniemożliwione. Kontakt online nie zastąpi zajęć stacjonarnych.”
„Podobał Mi się wykład o programach komputerowych mec. Barlickiego, bardzo kompetentny i szczegółowy, poza tym przyjazny stosunek do uczniów i miłe nastawienie, też sporo praktycznych i przydanych uwag się pojawiło :)”
„Zaproszenie osób spoza świata prawników.”
„Bardzo cenię sobie zgromadzenie tylu specjalistów z branży IT w jednym miejscu. Merytorycznie wykłady były bardzo wartościowe i mam nadzieję, że przysłużą się w specjalizacji, którą będę praktykować. Niestety bardzo żałuję, że zajęcia odbywały się online i nie było miejsca na networking, ale ta kwestia pozostaje już poza możliwościami organizatora :)”
„Zróżnicowanie merytoryczne”

NASI PARTNERZY

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie mają charakteru oferty i nie kreują prawnie wiążącego zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy przez Centrum lub osoby z nim współpracujące. Centrum zastrzega sobie prawo do zmiany informacji umieszczonych na niniejszej stronie w każdym czasie i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania, w tym szkody poniesione z tego tytułu, podjęte na podstawie lektury niniejszej strony.
BROSZURA INFORMACYJNA CENTRUM – POBIERZ PDF
POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN SKLEPU